Stosik


Powoli, powoli kompletuję zasób lektur na słoneczny, ciepły (mam nadzieję) maj!
 
Zapraszam serdecznie a nuż jakas pozycja wpadnie Wam w oko :)


 

W poświacie księżyca- Samantha Young

Logan spędził dwa lata w więzieniu, płacąc za błąd popełniony w przeszłości (pobił człowieka, który próbował zgwałcić jego siostrę). Teraz jest gotów zacząć nowe życie. Ma wspaniałe mieszkanie, dobrą pracę i wiele kobiet, które pozwalają mu zapomnieć o przykrych wspomnieniach. Lecz tylko jedna tak naprawdę rozpala jego zmysły do czerwoności – sąsiadka Grace.

Grace uciekła od swojej toksycznej rodziny, przeprowadzając się do Edynburga. Odzyskuje spokój po trudnych doświadczeniach i cieszy się życiem na własny rachunek. Sielankę zakłóca jednak natrętny sąsiad, który irytuje Grace głośnym zachowaniem i złośliwościami. Początkowo Grace nie chce mieć z Loganem nic wspólnego, ale niespodziewanie łamacz serc okazuje się mężczyzną, którego szukała. Gdy Grace zaczyna poddawać się urokowi przystojnego sąsiada, jej mroczna przeszłość powraca jak bumerang i zagraża wszystkiemu, co udało im się wspólnie zbudować. Czy mimo przeciwności losu ta znajomość skończy się happy endem?

Kiedy wolność mówi szeptem- Martyna Senator

Jane nie jest wyjątkiem. Jak większość ludzi marzy o życiu, w którym drogę wskazuje serce, a nie cudze aspiracje. Studiuje prawo, pracuje w kancelarii adwokackiej- wszystko po to aby sprostac wymaganiom innych. Jednak wizja poślubienia człowieka, którego nie kocha, przelewa czarę goryczy. Kierowana głosem serca, rzuca pracę, pakuje walizkę i wyjeżdża. Nawet nie przypuszcza, że jej decyzja stanie się początkiem reakcji łańcuchowej, która wyciągnie na światło dzienne długo skrywane tajemnice.

Męża poproszę- Matylda Man

Kobieta bez mężczyzny dziczeje fizycznie i umysłowo, a do tego we dwie pensje będzie łatwiej- powtarzają najbliżsi Tosi. Na nic groźby i prośby całej rodziny. Tosia powoli dobiega czterdziestki, nadal mieszka z matką a na horyzoncie nie widać żadnego kawalera. Stara panna i już! Czy popełniła gdzieś błąd? W końcu ma za sobą wiele doświadczeń z różnymi mężczyznami. A może tkwi w niej jakiś defekt? To by wreszcie coś wyjaśniało. Poznaj historię Tosi.

Nieznajomy mąż- Holly Peterson

Allie Crawford wiedzie stabilne, a zarazem ekscytujące życie, o jakim zawsze marzyła- jest zastępczynią szefa cenionej firmy PR w Nowym Jorku, ma dwoje ukochanych dzieci oraz wspaniałego i przystojnego męża Wade'a który kieruje popularnym magazynem informacyjnym. Gdy podczas przyjęcia znajduje męża zamkniętego w pralni z olśniewającą blond pięknością, jej życie wywraca się do góry nogami.

Inna bajka- Kasia Bulicz- Kasprzak

Ciąża. Stan odmienny Błogosławiony? Nie dla Karoliny! Studentka ostatniego roku chemii ma plany na przyszłość i nie uwzględniają one bycia mamą. Na pewno jeszcze nie teraz! Gdyby mogła cofnąć czas, drugi raz nie byłaby taka głupia. Jak powiedzieć o ciąży rodzicom, babci, przyjaciołom, ojcu dziecka? Może nic nie mówić? Dziewięć niezwykłych miesięcy zmian i niepokojów sprawi, że Karolina zrozumie siebie, zmądrzeje i odnajdzie miłość życia- synka Jasia.

4 komentarze:

 1. Mam ochotę na "Kiedy wolność mówi szeptem". Zapowiada się u Ciebie zaczytany maj;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny stosik! Dosyć mocno interesuje mnie książka "W poświacie księżyca". Może nie jest to zbytnio mój gust czytelniczy, ale zawsze warto spróbować czegoś innego :)

  Pozdrawiam,
  http://miedzypolkami-ksiazki.blogspot.com/2016/05/kwiaty-na-poddaszu.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Same perełki! Najbardziej zazdroszczę "Innej bajki".

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe propozycje czytelnicze, wiele wspaniałych książkowych przygód. :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy:)

Copyright © 2014 Zaciszeksiążkowe , Blogger