Country- Danielle Steel
Śmierć bliskiej osoby zawsze zostawia zadrę w Naszym umyśle. Zwłaszcza wtedy gdy się tego nie spodziewamy, koniec nadchodzi tak niespodziewanie, że nie możemy uwierzyć w to co się stało. Boimy się, że już nigdy nie będziemy w stanie nikogo tak bardzo pokochać, ba nawet nie chcemy tego robić, bo czy to właściwe? Ile czasu potrzeba by móc ułożyć sobie na nowo życie?

Stephanie przez lata trwa
ła u boku mężczyzny, który ją zdradził. Mimo, iż postanowili nadal ze sobą żyć to nigdy Mu tego nie zapomniała. Jego niespodziewana śmierć odebrała jej jednak szansę na wybaczenie dawnych krzywd. Zagubiona i rozgoryczona, wyrusza do Las Vegas, by przemyśleć swoje ż
ycie.

Niespodziewanie Stephanie spotyka na swojej drodze gwiazd
ę muzyki country Chase’a Taylora. Mężczyzna ujmuje ją szczerością i prostotą. Dzięki niemu kobieta zaczyna znowu cieszyć się życiem. Podróżując wraz z jego zespołem, przeżywa niezwykłą przygodę
i odkrywa piękno gorącego Poł
udnia.

Czy Stephanie zechce zwi
ązać się z Chase’em po stracie męż
a?
Czy jej dzieci zaakceptuj
ą nowego mężczyznę w jej życiu?


Rozpoczął się Nowy Rok. Nowe życie. Carpe Diem. Chwytaj dzień

Każdy ma prawo do szczęścia, jednak są takie momenty, że strach przed zranieniem jest większy od chęci naszego szczęścia. Jak czuła się Stephanie gdy Jej mąż zmarł? Nie powinna czuć się źle, w końcu po jego zdradzie uczucie między nimi dawno przestało iskrzyć. Dlaczego więc prowadzi ze sobą gonitwę myśli?

 
-Myślę, że musisz poczekać aż zjawi się właściwa osoba, nawet jeśli zdarzy się to dopiero jak będziesz miała dziewięćdziesiąt osiem lat

Przyznam się szczerze, że gdyby nie fakt, że zostałam tą książką obdarowana nigdy nie sięgnęłabym po taki tytuł. Nie cierpię kowbojów, piosenek country i całej tej otoczki rodem prosto z westernu. Jednak rzeczy, których się obawiałam w książce jest znikoma ilość. Lektura jest skierowana dla osób w każdym wieku, motywem przewodnim jest fakt, że powinniśmy "przeć" do przodu cokolwiek się w Naszym życiu złego nie stanie. Mamy prawo do szczęścia jak milony innych ludzi na Ziemi. Nie należy się poddawać tylko podążać za głosem serca. Danielle Steel mnie pozytywnie zaskoczyła, myślałam że będzie to kiepskie romansidło a okazało się, że oprócz wątków miłosnych można tu znaleźć prawdziwe mądrości życiowe.


 
 
Moja osobista ocena: 4/6
Wydawnictwo: Między słowami
Data premiery: 10 sierpnia 2015
 
Zapraszam także na moją osobistą stronę na FB, którą utworzyłam dokładnie wczoraj, abyście mogli być na bieżąco---->KLIK


5 komentarzy:

 1. Zapowiada się ciekawie. Może nie jest to tematyka, którą najchętniej czytuję ale książka ma w sobie to coś, co sprawia, że chętnie po nią sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdyby nie Twoja recenzja, to pewnie jakbym zobaczyła właśnie ten tytuł gdzieś tam przypadkiem, to raczej nie sięgnęłabym. A tak to rozważam przeczytanie, jeśli wpadnie mi ona w łapki. ;)
  Pozdrawiam,
  Chaotyczna A.

  http://chaosmysli.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mama bardzo lubi książki autorstwa Danielle Steel, więc dużo już się o nich nasłuchałam :) Ta prezentuje się bardzo ciekawie.
  momentofdreamsheart.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Sięgając po nią, myślałam pod takim kątem jak Ty, że będzie rodeo, konie itd. Mnie akurat to by nie przeszkadzało ;) Ale mimo wszystko, bardzo mi się podobała.

  Pozdrawiam,
  Czytaninka

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie czytałam jeszcze żadnej książki Danielle Steel, ale mam w planach jej twórczość :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony po sobie ślad. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy:)

Copyright © 2014 Zaciszeksiążkowe , Blogger