16:45:00

Colleen Hoover w Poznaniu

Colleen Hoover w Poznaniu


Dnia 12 kwietnia 2016r w poznańskim "Starym Browarze" odbyło się spotkanie z Colleen Hoover.
Wszystko zostało zaplanowane na godzinę 17.00 i potrwało dobre dwie godzinki. Prowadzące spotkanie zawyrokowała, że do podpisu można było oddać trzy książki i zebrała na sali 5 pytań, które można było zadać autorce. Rozmowa przede wszystkim była skierowana na powieść "Ugly Love", która to miała mieć swoją premierę 13 kwietnia. Można było dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy, np. jak Colleen wydała swoją pierwszą książkę, kto jest Jej ulubionym bohaterem,  jakie książki preferuje czytać, była też wzmianka o Harrym Potterze i Zacu Efronie :) itd.,itp.
 
Colleen Hoover okazała się bardzo przesympatyczną kobietą. Ma bardzo uspokajająco miły głos! Miałam chęć wykupić cały nakład w Empiku Jej twórczości tylko po to, żeby zrobić Jej przyjemność :) Woda sodowa nie uderzyła Jej do głowy, jest bardzo skromną osobą. Jednym słowem skradła moje serce! Nie żałuję żadnej chwili spędzonej w poznańskim Starym Browarze, mało tego chciałabym się cofnąć w czasie i przeżyć to jeszcze raz! Mam szczerą nadzieję, że nie było to ostatnie spotkanie z Colleen Hoover w Polsce i odwiedzi Nas jeszcze nie raz.
 
Oto kilka zdjęć ze spotkanie ażeby uwiecznić pamiątkę! Mimo moich włosów, które na skutek deszczu wyglądały jak Chopin po koncercie oraz zbyt szybkiego zdjęcia( nie zdążyłam się uśmiechnąć!)  uważam, że jest to najlepszy selfiak w mojej karierze:)

Jeśli dzisiaj kochasz mnie bardziej niż kochałeś wczoraj to nie mogę doczekać się jutra.
                                                                                                   Ugly Love- Colleen Hoover
Copyright © 2016 Zaciszeksiążkowe , Blogger