13:20:00

ZAPOWIEDŹ

ZAPOWIEDŹ
 
 
 
Kilka dni temu w mojej skrzynce e-mailowej dostałam najlepszą wiadomość jaką sobie mogłam wymarzyć. Zostałam ambasadorką książki "Jak powietrze" Agaty Czykierdy Grabowskiej. Bardzo się cieszę z tego powodu gdyż mój blog prosperuje dopiero od kilku miesięcy :)

 
 
 
Gotowi na opis fabuły?  
 
   
Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.

Pierwsza polska powieść new adult!

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. 
Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? 
Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? 
Czy da się żyć bez powietrza?


Skusicie się na tą lekturę?

Premiera wypada dokładnie 20 lipca 2016


 00:01:00

Premiera

Premiera
 
 
 
 
Dziś 13 czerwca (na szczęście nie piątek) nawet gdyby to nic nie zakłóci mej radości jaką jest fakt, że dziś premiera nowej książki napisanej przez Jessicę Sorensen pt" Nie pozwól mi odejść. Ella i Micha".
 
Ella i Micha przyjaźnią się od dzieciństwa. Ale jedna tragiczna noc przekreśla ich przyjaźń i na zawsze zmienia życie...

 Ella kiedyś była niepokorna i zadziorna, choć miała serce na dłoni. Jednak kiedy wyjechała na studia, zostawiła wszystko za sobą. Zamieniła się w osobę, która postępuje zgodnie z regułami, trzyma fason i ukrywa swoje problemy. Ale nadchodzą wakacje, a ona nie ma gdzie się podziać, więc musi wracać do domu…

Ella obawia się, że to, co starała się tak mocno ukryć znów ujrzy światło dzienne, tym bardziej, że Micha mieszka tuż obok. Jeśli spróbuje wywabić z ukrycia jej dawne ja, trudno będzie się mu oprzeć. Micha jest seksowny, pewny siebie i jak nikt inny potrafi trafić do serca Elli. Wie o niej wszystko, włącznie z najmroczniejszymi sekretami. Twardo postanawia odzyskać swoją najlepszą przyjaciółkę i dziewczynę, którą kocha. Bez względu na wszystko…
 
Totalnie zauroczona serią o Callie i Kaydenie nie omieszkam ominąć tej pozycji. Jak jest z Wami?
 

Copyright © 2016 Zaciszeksiążkowe , Blogger